Системи All-on-4 та All-on-6 – новітні методики протезування

Не так давно повне протезування щелепи асоціювалося зі знімними конструкціями, що могли випасти під час активного мовлення, сміху, кашлю чи чхання. Однак поєднання методів імплантації та протезування дало змогу якісно та надійно відновлювати зубний ряд у найскладніших випадках. Системи All-on-4 та All-on-6 ефективно борються з адентією однієї та обох щелеп навіть за вираженої атрофії кісткової тканини.

Сутність і переваги методики All-on-4

AD_4nXdyb455VRMtSH5IqUHMC5bfMGF-fYqib0jIn5RctpQxKq0ctpbxuacSXSJYVJBn4AKlnYOftfGSzzcMYGvdhnd-zRqt1cF-HKRSGou2lbqVDKhKCQo7gnviB1B6YjHJ0nuG62aki97zSOtDKKKdSwCxmuJi?key=NzAqYQ1WphgdukQ_gnL9Sw

Імплантація зубів все на чотирьох передбачає вживлення в кістку щелепи чотирьох імплантів. Два з них розташовуються в передній частині, а ще два – у бічних відділах (під визначеним кутом). Після приживлення штифтів до них кріпиться незнімний протез. Надійна фіксація досягається завдяки спеціальному елементу – абатменту. Методика дає змогу повністю відновити зубний ряд, зруйнований через травму чи хворобу ясен.

Серед переваг імплантації All-on-4:

 • природний вигляд конструкції;
 • повне відновлення жувальної функції;
 • мінімальна потреба в обслуговуванні протеза;
 • малотравматичність хірургічного етапу та швидка остеоінтеграція;
 • доступна вартість, як порівнювати з імплантацією кожної одиниці окремо;
 • рівномірний розподіл навантаження без травмування ясен і слизових оболонок.

Швидкість лікування та цінова доступність роблять систему Все-на-4 привабливою для великої кількості пацієнтів. За її допомогою можна не тільки відновити естетику зубного ряду, а й покращити здоров’я та повернути впевненість у собі.

Новий рівень протезування з протоколом All-on-6

AD_4nXec0qIUfmGkuzGb8RphDKQCB2rIoKsnYbHCMQ97Gya3QFWAYXs0WrBoIsiG00DGW1BxWzN8FWGO9BSH6tkABVWAHtgJkIfbpIxh4Ikked3itcdP4A-tMSIxjoifIymUart3qp93LBpwaHjFDSsbSeNmEHk?key=NzAqYQ1WphgdukQ_gnL9Sw

Імплантація на 6 імплантах – удосконалена техніка, коли замість чотирьох імплантів використовуються шість. Два вживляються спереду, а чотири – з боків, причому два з них – під кутом 45° для рівномірного розподілу навантаження. У багатьох випадках, коли діагностується дефіцит кісткової тканини, методика Все-на-6 дає змогу уникнути потреби в синус-ліфтингу – хірургічному нарощуванні кістки.

Серед переваг імплантації All-on-6:

 • нормалізація жувальної функції та травних процесів;
 • мінімальний тиск на тканини ясен і слизові оболонки;
 • підвищена надійність завдяки двом додатковим штифтам;
 • стимуляція регенерації кісткової тканини завдяки покриттю імплантів;
 • відсутність ризику випадання протеза та відчуття чужорідного предмета в роті;
 • низька травматичність і малий відсоток ускладнень (інфікування, запалення).

Вища стабільність конструкції зумовлює пришвидшення остеоінтеграції. Строк служби імплантів залежить від виробника та типу штифтів. Однак за правильного виконання операції та подальшого сумлінного догляду термін експлуатації може бути довічним.

Ukrainian Dentist Club – стоматологічна клініка в Києві, де імплантація за протоколами All-on-4 та All-on-6 виконується досвідченими стоматологами-імплантологами. Фахівці використовують перевірені імплант-системи брендів Osstem, MegaGen і Straumann.