Що подарувати чоловіку на іменини?

Існує багато приводів висловити свою увагу людині. Один із найпоширеніших – подарунок до знаменної дати. Всім зрозуміло, що презент на ювілей повинен бути солідним, тоді як на звичайний День народження – скромнішим.

Зазвичай тематичним буває подарунок на професійне свято, День закоханих чи, скажімо, День рибалки. А от із Днем ангела – іменинами – інколи виникають питання: яка саме річ буде підходящим подарунком на це свято? Далі – кілька варіантів, що можуть стати для вас підказкою.

Сучасний подарунок

Не варто довго пояснювати, чому ґаджети є чудовим подарунком в 21 столітті. Технічна новинка стовідсотково втішить отримувача, варто лише вгадати якого саме пристрою потребує іменинник.

Автомобілістам точно знадобиться такий подарунок як відеореєстратор чи GPS-навігатор. Тим, хто не уявляє життя без музики, підійде портативна колонка чи якісні навушники. Квадрокоптер ще не так давно був здебільшого подарунком для операторів та фотографів, однак зараз йому є потрібніше застосування. Зрештою, якщо говорити про сучасних українців, то кожен із них зрадіє потужному павербанку – такий подарунок зайвим не буде.

Класичний подарунок

Інколи бувають випадки в житті, коли велосипеда точно вигадувати не потрібно. Тисячі разів перевірені подарунки – то книжка та пляшка. Щодо книг, то варіантів може бути чимало. Роман улюбленого письменника, біографія знаної людини, тематичні книги про спорт чи мистецтво, спеціалізована бізнес-література, комікси чи рідкісні колекційні видання – тут можна вибрати що завгодно, на смак іменинника.

Зрештою, як і щодо алкоголю. Часто купити пляшку хорошого, дорогого віскі, коньяку, рому чи джину ніяк “не доходять руки”.

Пам’ятний подарунок

Завжди добре, якщо про подарунок не забувають, використавши його, а він залишається і дарує емоції тривалий час. Для цього можна подарувати чоловікові фотоальбом із пам’ятними світлинами чи інший подарунок із сенсом – який вказуватиме на спільно пережиті пригоди чи мандрівки.

Також підійде іменний подарунок – із зображенням імені чи особливої фрази. Це може бути персональний халат, кухоль, чи, скажімо, портсигар. Спеціальний футляр для сигарет ощасливить кожного курця, бо оберігає тютюнові вироби від зволоження, пошкодження чи забруднення. Крім того металеві, шкіряні чи дерев’яні портсигари часто мають вигляд стильного аксесуару і їх можна прикрасити ексклюзивним гравіюванням.

Широкий вибір портсигарів можна знайти в інтернет-магазинах. Там же продають і культові запальнички Zippo з довічною гарантією. Зважаючи на те, скільки середньостатистичний курець щодня користується цим пристроєм, можна зрозуміти, скільки він згадуватиме того, хто подарував запальничку.

Емоції в подарунок

Подарунок не обов’язково повинен бути матеріальним. Це може бути новий досвід (як-от подорож чи майстер-клас), сеанс масажу чи просто спільний пікнік. Головне, щоб людина зрозуміла, що вона вам небайдужа.